czwartek, 24 lipca 2014

Małopolski Festiwal Smaku 2014 r. - jak poznałam ludzi, z którymi lubię gotować.


    W tym roku odbywa się jubileuszowa, 10 już edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku. Tym razem również blogerzy kulinarni podążali szlakiem regionalnych smaków.   Niestety Lula nie mogła uczestniczyć wraz ze mną w tej imprezie  i trochę obawiałam się pierwszego półfinału, na którym pierwszy raz rozmawiałam z pozostałymi blogerami. Okazało się, że niepotrzebnie, bowiem to właśnie fakt, że ich poznałam sprawił, że zapamiętam Festiwal na długo. Fajnie spotkać osoby, który nie tylko dzielą naszą pasję ale też mają podobne poczucie humoru. Już dzisiaj wiem, że chcę z nim nadal spotykać się, bawić i współpracować ( co właściwie już ma miejsce i powoli się formalizuje - napiszę o tym wkrótce).  Magda i Staszek, Paweł, Grzesiek, Ulla, Agnieszka, Kasia i Angelika  dzięki Wam za dobrą zabawę i inspirujące wspólne gotowanie.  

Blogerzy, Michał Popek i Maciek Koźlakowski, profesjonalni kucharze, z których doświadczenia i wiedzy mogliśmy korzystać, a dodatkowo świetnie razem się bawiliśmy,  osoby pracujące przy organizacji całej imprezy i  oczywiście  regionalne smaki to sprawiło, że ostatnie weekendy były wyjątkowe. 

Zapraszam wszystkich na finał na Placu Wolnica w Krakowie w dniach 23-24 sierpnia, gdzie będziecie mogli zobaczyć nas gotujących i spróbować wszystkiego co przygotujemy. 

Zdjęcia zostały zrobione przez Staszka i Grześka. Dzięki chłopaki ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu