wtorek, 13 stycznia 2015

2015 - mija 35 lat.

 W okresie świąteczno - noworocznym byłyśmy  nieobecne na blogu, nie oznacza to jednak, że zapomniałyśmy o naszych czytelnikach. Przeciwnie.  Tworzyłyśmy nowe receptury, powoli powstają zdjęcia do nowych wpisów, a ponadto planowałyśmy kilka fajnych akcji kulinarnych.  Wyniki naszych działań, zobaczycie wkrótce na blogu, a już dzisiaj przedstawiam Wam nasz projekt 35.


    W tym roku  kończę 35 lat (16!), z tej okazji, zainspirowana czterdziestkowym projektem Staszka z kuchennychwariacji ( koniecznie śledźcie- fajny, ambitny pomysł), postanowiłam wdrożyć w życie plan, zakładający że w tym jubileuszowym roku spróbuję 35 nowych dla mnie smaków. Mam tutaj na myśli nieznane mi dotąd owoce, warzywa, przyprawy jak też i zaskakujące połączenie składników w gotowych potrawach. Chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi, dotyczących zaskakujących produktów lub dań. Proszę tylko o uwzględnienie w nich faktu nie jedzenia przeze mnie mięsa :-)

  Wszystkie eksperymenty związane  z poznawaniem  nieodkrytych przeze mnie obszarów kulinarnych opiszę na blogu, pojawią się przepisy z  nowymi przyprawami, serami, owocami. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasz projekt i zachęci Was  do odkrywania niezliczonej ilości smaków wraz z nami.

   Do akcji możecie też przyłączyć się na naszym profilu FB, gdzie utworzyłyśmy wydarzenie
https://www.facebook.com/events/790561531009401/. Przy okazji zapraszamy do polubienia naszego profilu :-)   Nowy 2015 rok upłynie nie tylko pod znakiem nowych smaków, stawiamy także na dania klasyczne - spodziewajcie się wkrótce związanej z tym akcji na durszlaku.  Nasze wersje kilku dań z kuchni różnych krajów ale znane na całym świecie, już zostały opracowane. Jeszce tylko popracujemy nad zdjęciami i podzielimy się z Wami wynikami naszej pracy.

   Mamy ambitne plany  dotyczące doskonalenia naszych umiejętności i rozwijania bloga. Prosimy Was w tym miejscu o pomoc, przyślijcie swoje sugestie dotyczące tego co chcielibyście zobaczyć na Wszędobylskich.

   Zaplanowałyśmy także nowe cykle. Pierwszy związany z estetyką stołu (stylizacje, składanie serwetek, układanie kwiatów) i drugi z poradami oraz sztuczkami kuchennymi.
Jak widzicie plany na 2015 r. są różnorodne, mamy nadzieję, że wszystkie uda się zrealizować, a Wy jeszcze chętnie będziecie nas, dzięki temu, odwiedzać. Czekamy na Wasze sugestie i uwagi :-)

A na koniec wspomnę, że w tym roku Lula kończy magiczną trzydziestkę, więc może zorganizujemy jeszcze jeden tym razem trzydziestkowy projekt.  Ostatnio wpadłam na pomysł, że mogłaby opisywać swoją naukę 30 nowych umiejętności, tym bardziej, że właśnie stawia pierwsze kroki w robótkach na drutach. To jednak pozostaje w sferze planów, jeśli uda się zrealizować i ten projekt pękniemy z dumy ;-)

Ostatnie już zdanie tego przydługiego postu, dziękuję bardzo Staszkowi za inspirację i motywację, 
2 komentarze:

Szukaj na tym blogu