wtorek, 24 kwietnia 2012

Stylizacje stołów.


   W okresie przedświątecznym postanowiłyśmy spróbować naszych sił w konkursie organizowanym przez Dorotus z bloga mojewypieki.blox.pl wraz z firmą Gerlach. Zgodnie z zasadami konkursu należało przygotować inscenizacje świątecznego stołu. Niestety nie udało się nam zdobyć nagrody ale zabawa była świetna. Przygotowałyśmy kilka stylizacji: klasyczną (elegancką) - to ta w biało-żółtej tonacji, w stylu retro, czerwoną, folkową i niebiesko- żółtą. 

   Miałyśmy także ambitny plan przesłania zdjęć w drugim konkursie ale okazało się, że zrobienie zdjęć stołu świątecznego wraz z potrawami podczas śniadania wielkanocnego, a taki był zamiar, nie jest możliwe. W naszej rodzinie świąteczne śniadanie jemy już o godzinie 8 rano, tuż po rezurekcji, w towarzystwie liczącym około 25 osób dorosłych oraz czworo dzieci. Łatwo więc sobie wyobrazić jaki rozgardiasz panuje przy stole i w całym domu. Dość wspomnieć,  że najmłodsi członkowie rodziny to dwulatka i trzylatek  Nie było warunków to robienia zdjęć ale nastroje świąteczne dopisały.

   Na koniec wspomnę tylko, że widoczne na zdjęciach ozdoby świąteczne np. jajka ozdobione techniką decupage,  filcowy baranek, spinacze z motywami wielkanocnymi,  to także nasze dzieła. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu