sobota, 30 maja 2015

Światowy dzień soku - owocowy relaks. 

   Pogoda ostatnio nas nie rozpieszczała, ale dzisiaj słońce wyszło z za chmur i można spędzać czas w o ogródku  i cieszyć się tymi wyczekanymi promieniami. My taki mamy plan na dzisiaj. Będziemy opalać blade nogi i popijać soki Tymbarku. 30 maja to Światowy Dzień Soku, ale zachęcamy Was do picia soków nie tylko w tym dniu. 

   Wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, niestety trudno nam rano znaleźć czas, a często i ochotę na zjedzenie pełnowartościowego posiłku.   Fajnie jeśli uzupełnimy go szklaną soku, zawierającego dużo witaminy C, błonnika, soli mineralnych i antyoksydantów. W tajemnicy powiem, że niestety nigdy nie jem śniadań ale szklanka soku pozwala mi dobrze zacząć dzień  Porcja pełnowartościowego soku, pozwala mi stawić czoła trudom i stresem nadchodzącego dnia i stanowi jedną z pięciu zalecanych przez dietetyków porcji warzyw i owoców w ciągu dnia.

Mój ulubiony sok to jabłkowy, jak wynika z badań jest to trzeci najchętniej spożywany sok przez Polaków, zaraz za pomarańczowym i warzywnymi.

Na koniec, by zachęcić Was do wypicia szklanki soku, wspomnę, że obecnie obowiązujące przepisy zabraniają dodawania do soków sztucznych aromatów, barwników lub aromatów nie pochodzących z owoców z jakich zrobiono napój. 

Bierzcie koc, sok i owoce, wyjdźcie w terEn i ŚWIĘTUJCIE Z NAMI I TYMBARKIEM ŚWIATOWY DZIEŃ SOKU :-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu